Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 55 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
7.854,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Prislone |
| Broj stepenika | 10 |
| Materijal | Aluminijum |
Na raspolaganju
11.660,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 610 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 12 mm |
| Masa [Kg] | 6,38 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
39.160,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 910 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 16 mm |
| Masa [Kg] | 14,5 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
36.080,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 1220 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 16 mm |
| Masa [Kg] | 21,5 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
1.067,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Spirala “brza” |
| Dimenzije | ø110x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.232,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Spirala “brza” |
| Dimenzije | ø140x 600mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.420,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Dupla spirala |
| Dimenzije | ø130x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.200,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Dupla spirala |
| Dimenzije | ø95x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.090,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø95x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.760,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø90x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
880,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø80x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.320,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø90x600mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog