Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 55 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
1.672,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø120x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.035,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø100x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.210,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø100x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
4.114,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Trostruka spirala |
| Dimenzije | ø135x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
561,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dimenzije nožića | ø16 x ø6 x 3mm |
| Materijal | NMSP: HSS čelik, NMSP22X6X6: Volfram karbid |
| Namena | Zamenski nožić za mašine za sečenje pločica |
Na raspolaganju
1.760,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dimenzije nožića | ø22 x ø6 x 6mm |
| Materijal | NMSP: HSS čelik, NMSP22X6X6: Volfram karbid |
| Namena | Zamenski nožić za mašine za sečenje pločica |
Na raspolaganju
3.333,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
4.620,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional Teflon |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
1.760,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Hobby |
| Materijal | Plastika |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
2.354,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Standard |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
1.496,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Plastični |
| Model | Jednoručni |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
1.111,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | ABS |
| Model | Professional |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog