Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 49–55 od 55 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
176,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 1.2m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Drška/produžetak |
| Navoj | 21 mm |
Na raspolaganju
2.200,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 1 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
3.124,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 2 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
3.872,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 3 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
1.089,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 1 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
1.342,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 2 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
2.090,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 3 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog