Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (6-16) 2x (2.5-16) 4x (2.5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 80 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 8 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 8 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-70) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (35-120 ) 2x (6-35) 5x (2,5-16) 4x (2,5-10) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 250 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 400 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 17 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (6-16) 15x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 40 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 7x (2,5-6) 6x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 7x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 13 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (6-16) 11x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 40 A |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog