Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 109–120 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
9,54 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1131 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 10mm |
| L1 [mm] | 18,5mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
15,52 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1137 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 14mm |
| L1 [mm] | 25mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
15,37 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1143 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 14mm |
| L1 [mm] | 25mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
10,99 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1201 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
10,73 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1207 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
9,66 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1213 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
8,81 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1219 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 15,7mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
10,20 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1225 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 9mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
10,81 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1231 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 10,5mm |
| L1 [mm] | 20,3mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
14,42 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1237 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 13mm |
| L1 [mm] | 24,4mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
18,04 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1243 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 15mm |
| L1 [mm] | 26,8mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
17,02 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1313 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 18,7mm |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog