Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 133–144 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm |
| Dužina | 28mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
5.748,71 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5341 |
| Hilzne [max] | 0,25-6mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
23.045,99 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 53816 |
| Hilzne [max] | 1x16mm2 2x6mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
8.047,82 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5331 |
| Hilzne [max] | 25-50mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
3.080,55 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1195 |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.015,22 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1197 |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
16.424,43 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5305 |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
16.424,43 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5345 |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
1,19 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 80mm |
| Prečnik svežnja | 14mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
1,14 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 100mm |
| Prečnik svežnja | 20mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
2,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 120mm |
| Prečnik svežnja | 27mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
2,46 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 160mm |
| Prečnik svežnja | 40mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog