Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 145–156 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 200mm |
| Prečnik svežnja | 52mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 106mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 250mm |
| Prečnik svežnja | 65mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 81mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 370mm |
| Prečnik svežnja | 103mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 430mm |
| Prečnik svežnja | 122mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 530mm |
| Prečnik svežnja | 160mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 83mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 370mm |
| Prečnik svežnja | 103mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 450mm |
| Prečnik svežnja | 130mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 540mm |
| Prečnik svežnja | 159mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 810mm |
| Prečnik svežnja | 245mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog