Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 49–60 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
55,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Žuto-zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Na raspolaganju
12,75 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 101 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,21 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 107 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
10,56 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 109 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 5,5mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
12,78 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 113 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,22 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 119 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 7,4mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
12,80 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 125 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
12,76 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 131 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 10mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
17,58 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 137 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 14mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
18,57 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 143 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 14mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
13,53 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 201 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,29 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 207 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog