Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
10,52 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 209 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 6,4mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
13,04 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 213 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
10,85 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 219 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,58 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 225 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 9mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
13,04 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 231 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 10,5mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
16,51 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 237 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 13mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
24,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 243 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 15mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
19,57 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 313 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
17,83 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 319 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
18,33 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 325 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 9,6mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
20,06 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 331 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 11mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
23,52 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 337 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 14mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 50 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog