Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 73–84 od 194 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 343 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 19mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 7 ( 3-6,5mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 9 ( 4-8mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 11 ( 5-10mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 13,5 ( 6-11mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 16 ( 10-13mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 21 ( 13-18mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 29 ( 18-25mm ) |
| Pakovanje | 50 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 36 ( 25-32mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 42 ( 32-38mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 48 ( 37-44mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 7 ( 3-6,5mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog