Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 41 rezultat
IskraIskra 12
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj utičnica | 3 |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
| Napon/Snaga [V/W] | 250 V |
| Struja | 16 A |
| Materijal | PVC / termootporna plastika |
| Boja | Bela |
| Namena | Za unutrašnju upotrebu |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Diferencijalna struja | 0,03 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Diferencijalna struja | 0,3 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Diferencijalna struja | 0,5 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Diferencijalna struja | 0,3 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Diferencijalna struja | 0,5 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 10 A |
| Karakteristika isključenja | B |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 16 A |
| Karakteristika isključenja | B |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 20 A |
| Karakteristika isključenja | B |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Karakteristika isključenja | B |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog