Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 127 rezultata
WAGOWAGO 4
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 32mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 45,9mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2001 – 1.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2002 – 2.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2004 – 4 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2006 – 6 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2010 – 10 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2016 – 16 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2001 – 1.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2002 – 2.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2004 – 4 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog