Prikaz 1–12 od 67 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
Sortiraj po brendu
Boja
Dužina
Tip
- ITB 80-11-BITB 80-11-B 1
- ITB 80-11-GITB 80-11-G 1
- ITB 80-15-BITB 80-15-B 1
- ITB 80-15-GITB 80-15-G 1
- MRS 2x24MRS 2x24 1
- MRS 9x6MRS 9x6 1
- MRS-S 9x6MRS-S 9x6 1
- MRS-S 9x19MRS-S 9x19 1
- MRS 12x8MRS 12x8 1
- MRS-S 12x8MRS-S 12x8 1
- MRS 13-6-20MRS 13-6-20 1
- BOC RIP 8BOC RIP 8 1
- BOC KIT 8-5BOC KIT 8-5 1
- BOC KIT 8-10BOC KIT 8-10 1
- MCR 5x16MCR 5x16 1
- MCR 5x35MCR 5x35 1
- MCR 5x70MCR 5x70 1
- MCR 5x120MCR 5x120 1
- MCR 5x185MCR 5x185 1
- MCR 10x16MCR 10x16 1
- MCR 10x35MCR 10x35 1
- MCR 10x70MCR 10x70 1
- MCR 10x120MCR 10x120 1
- MCR 10x185MCR 10x185 1
- ISO 15M4ISO 15M4 1
- ISO 20M6ISO 20M6 1
- ISO 25M6ISO 25M6 1
- ISO 30M8ISO 30M8 1
- ISO 40M8ISO 40M8 1
- ISO 50M8ISO 50M8 1
- ISO 60M10ISO 60M10 1
- ISO 80M12ISO 80M12 1
- ISO 100M12ISO 100M12 1
- CFX 3X20X1CFX 3X20X1 1
- CFX 3X32X1CFX 3X32X1 1
- CFX 3x50X1CFX 3x50X1 1
- CFX 3X9X0,8CFX 3X9X0,8 1
- CFX 4X20X1CFX 4X20X1 1
- CFX 4X24X1CFX 4X24X1 1
- CFX 4xX15,5X0,8CFX 4xX15,5X0,8 1
- CFX 5X32X1CFX 5X32X1 1
- CFX 6X15,5X0,8CFX 6X15,5X0,8 1
- CFX 6X20X1CFX 6X20X1 1
- CFX 6X24X1CFX 6X24X1 1
- CFX 6X32X1CFX 6X32X1 1
- CFX 6X50X1CFX 6X50X1 1
- CFX 6X9X0,8CFX 6X9X0,8 1
- CFX 8X24X1CFX 8X24X1 1
- CFX 8X32X1CFX 8X32X1 1
- CFX 8X50X1CFX 8X50X1 1
- CFX 8X80X1CFX 8X80X1 1
- CFX 10X100X1CFX 10X100X1 1
- CFX 10X13X0,5CFX 10X13X0,5 1
- CFX 10X20X1CFX 10X20X1 1
- CFX 10X40X1CFX 10X40X1 1
- CFX 10X50X1CFX 10X50X1 1
- CFX 10X80X1CFX 10X80X1 1
- TOP 1/10TTOP 1/10T 1
- TOP 1/10TNTOP 1/10TN 1
- TOP 2/10TTOP 2/10T 1
- TOP 2/10TNTOP 2/10TN 1
- TOP 3/10TTOP 3/10T 1
- TOP 3/10TNTOP 3/10TN 1
- TOP 4/10TTOP 4/10T 1
- TOP 4/10TNTOP 4/10TN 1
- TOP J-5 -10TOP J-5 -10 1
- TOP PR2000TOP PR2000 1
Pakovanje
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Sabirnički sistemi
Blok za direktnu montažu na sabirnicu – TM-BOC1000-1010
Na raspolaganju
3.354,58 RSD
SKU:
TM-BOC1005
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-5 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Blok za direktnu montažu na sabirnicu – TM-BOC1000-1010
Na raspolaganju
4.266,91 RSD
SKU:
TM-BOC1010
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Izolovana sabirnica – TM-ITB1020-1040
Na raspolaganju
579,90 RSD
SKU:
TM-ITB1020
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Izolovana sabirnica – TM-ITB1020-1040
Na raspolaganju
570,27 RSD
SKU:
TM-ITB1035
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Izolovana sabirnica – TM-ITB1020-1040
Na raspolaganju
735,81 RSD
SKU:
TM-ITB1025
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Izolovana sabirnica – TM-ITB1020-1040
Na raspolaganju
735,81 RSD
SKU:
TM-ITB1040
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Izolovane fleksibilne sabirnice – TM-CFX1005-1300
Na raspolaganju
4.524,95 RSD
SKU:
TM-CFX1005
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,5 |
| Presek [mm2] | 21,6 |
| In na 90 C [A] | 172 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Izolovane fleksibilne sabirnice – TM-CFX1005-1300
Na raspolaganju
6.531,23 RSD
SKU:
TM-CFX1020
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,9 |
| Presek [mm2] | 43,2 |
| In na 90 C [A] | 257 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Izolovane fleksibilne sabirnice – TM-CFX1005-1300
Na raspolaganju
8.597,16 RSD
SKU:
TM-CFX1024
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X13X0,5 |
| Masa [Kg] | 1,41 |
| Presek [mm2] | 65 |
| In na 90 C [A] | 337 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Izolovane fleksibilne sabirnice – TM-CFX1005-1300
Na raspolaganju
7.412,77 RSD
SKU:
TM-CFX1035
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 4xX15,5X0,8 |
| Masa [Kg] | 1,1 |
| Presek [mm2] | 49,6 |
| In na 90 C [A] | 295 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Izolovane fleksibilne sabirnice – TM-CFX1005-1300
Na raspolaganju
10.943,98 RSD
SKU:
TM-CFX1045
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X15,5X0,8 |
| Masa [Kg] | 1,6 |
| Presek [mm2] | 74,4 |
| In na 90 C [A] | 371 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
