Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
OMEGA TOP / OMEGA TOP Junior nosači sabirnica
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
3.100,99 RSD – 11.103,59 RSDRaspon cena: od 3.100,99 RSD do 11.103,59 RSD
Cena za registrovane korisnike: 3.007,96 RSD – 10.770,48 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10 |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
OMEGA TOP / OMEGA TOP Junior nosači sabirnica testirani u skladu sa IEC 61439-2.
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10, TOP 1/10T, TOP 1/10TN, TOP 2/10T, TOP 2/10TN, TOP 3/10T, TOP 3/10TN, TOP 4/10T, TOP 4/10TN |
| Polovi | T (3P), T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1, 1÷2, 1÷3, 1÷4, 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 10mm, 5/10mm |
| Pakovanje | 1 SET, 2 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog