Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazan jedan rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Tip | Ekscentar (random orbit) brusilica, žična |
|---|---|
| Prečnik tanjira | 125 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 7.500 – 12.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Prečnik orbite | 2,5 mm |
| Nazivna snaga | 250 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 – 240 V |
| Masa [Kg] | 1,3 kg |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 227 × 122 × 150 mm |
| Isporučeno (solo) | Kutija za mikrofilter + 1× brusni list, pakovanje, kartonska kutija |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog