Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazan jedan rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GPB 18VH-6 SRC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V & 18 V |
| Tip | Hibridni radio |
| Napajanje | 12/18 V baterija + AC 220–240 V; in-tool punjenje 12 V/18 V (2 A) |
| Izvori zvuka | DAB+, FM, BT, AUX, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 8,2 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Otvarač za flaše, 2× AAA (LR03), zaštitna folija ekrana |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog