Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazan jedan rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
16.751,90 RSD| Model | GDE 18V‑16 |
|---|---|
| Prečnik bušenja maks. [mm] | 16 mm |
| Maks. dubina bušenja [mm] | 100 mm |
| Tip | Integrisana jedinica (na alat) |
| Masa [Kg] | 1,2 kg |
| Pakovanje | Kartonska kutija |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog