Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–27 od 27 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2 x 6mm |
| Dužina | 14mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Dvostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2 x 10mm |
| Dužina | 14mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Dvostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2 x 16mm |
| Dužina | 14mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Dvostruka |
| Pakovanje | 50 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog