Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 4 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-2 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | FM, BT, AUX |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,5 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | AUX kabl, CR2032 baterija |
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-2 SC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | DAB+, FM, BT, AUX |
| Bluetooth | Ne |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,5 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | AUX kabl, CR2032 baterija |
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-3C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija (bez AC adaptera u pakovanju) |
| Izvori zvuka | FM, BT, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Bez dodataka |
Nema na lageru
| Model | GPB 18V-5 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | FM, BT, AUX, USB punjenje (do 2,1 A) |
| Bluetooth | Ne |
| Masa bez akumulatora [kg] | 8,8 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | 2× AA (LR6), AUX kabl |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog