Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 4 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 76 × 1,0 × 10 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 3,0 × 22,23 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog