Prikaz 1–12 od 36 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
Sortiraj po brendu
Dužina
Širina
Pakovanje
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Vezice
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
1,19 RSD
SKU:
BM-B0824
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 80mm |
| Prečnik svežnja | 14mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
1,14 RSD
SKU:
BM-B1025
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 100mm |
| Prečnik svežnja | 20mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
2,00 RSD
SKU:
BM-B1225
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 120mm |
| Prečnik svežnja | 27mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
2,46 RSD
SKU:
BM-B1625
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 160mm |
| Prečnik svežnja | 40mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
4,06 RSD
SKU:
BM-B2036
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 200mm |
| Prečnik svežnja | 52mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
5,69 RSD
SKU:
BM-B2936
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 106mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
7,24 RSD
SKU:
BM-B2548
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 250mm |
| Prečnik svežnja | 65mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
7,79 RSD
SKU:
BM-B3048
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 81mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
10,01 RSD
SKU:
BM-B3748
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 370mm |
| Prečnik svežnja | 103mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
16,15 RSD
SKU:
BM-B4348
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 430mm |
| Prečnik svežnja | 122mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
32,71 RSD
SKU:
BM-B5348
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 530mm |
| Prečnik svežnja | 160mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Vezice BM Group – BM-B0824-N1590
Na raspolaganju
17,84 RSD
SKU:
BM-B2976
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 83mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

