Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 32 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GST Modeli: Akumulatorska ubodna testera sa T-prihvatom lista, podešavanjem brzine i oscilovanjem za čisto, kontrolisano sečenje drveta, pločastih materijala i tankog metala.
GSA Modeli: Akumulatorska sabljasta (univerzalna) testera sa SDS izmenom listova, namenjena brzim rezovima u drvetu, metalu i plastici.
GOP Modeli: Akumulatorski multifunkcionalni oscilacioni alat sa Starlock prihvatom za precizno rezanje, brušenje i struganje u različitim materijalima.
Nema na lageru
2.523,40 RSD| Model | FSN SA |
|---|---|
| Tip pribora | Adapter za vođene prave rezove |
| Funkcije / namena | Brzo, bez alata kačenje/odvajanje ubodne testere na vođicu |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
| Model | GOP 12V-28 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 5.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,4 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× AIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
20.003,50 RSD| Model | GOP 12V-28 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 5.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,4 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× AIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
25.854,40 RSD| Model | GOP 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
40.126,90 RSD| Model | GOP 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Dodaci | PAIZ 32 EPC · ACZ 85 EB · ATZ 52 SC · AVZ 93 G + brusni listovi (G80/120/240) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 10.000 – 18.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,5 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-34 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
16.703,50 RSD| Model | GSA 12V-14 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Dužina hoda [mm] | 14,5mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 65mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 50mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 522 EF (Metal), 1× S 511 DF (Wood+Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |
Na raspolaganju
48.099,70 RSD| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |
Nema na lageru
33.792,00 RSD| Model | GSA 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 32mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 175mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× list S 1110 VF (Wood+Metal) |
Nema na lageru
54.234,40 RSD| Model | GSA 18V-LI |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 250mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 130mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Opis paketa | 1× S 2345 X (Wood), 1× S 123 XF (Metal), 1/1 L-BOXX uložak |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog