Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 45 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
43.287,20 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 310 mm, SDS brzostezna 13 mm |
Nema na lageru
71.806,90 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×6.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 310 mm, SDS brzostezna 13 mm |
Nema na lageru
95.040,00 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa, GDE 18V‑16, uložak |
Na raspolaganju
53.843,90 RSD| Model | GBH 18V‑26F GDE |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 238) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa, GDE 18V‑16, uložak |
Na raspolaganju
95.038,90 RSD| Model | GBH 18V‑26F GDE |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5,5 Ah ProCORE + GAL 1880 CV + L-BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS+ izmenljiva glava, GDE 18V‑16, uložak |
Na raspolaganju
46.874,30 RSD| Model | GBH 18V‑28 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 3,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.220 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa |
Na raspolaganju
54.588,60 RSD| Model | GBH 18V‑28 CF |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 238) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 3,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.220 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS+ izmenljiva glava, uložak |
Na raspolaganju
110.723,80 RSD| Model | GBH 18V‑28 CF |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×8.0 Ah ProCORE + GAL 1880 CV + L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 3,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.220 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS+ izmenljiva glava, GDE 18V‑16, GCY 42, uložak |
Nema na lageru
58.832,40 RSD| Model | GBH 18V‑28 CF GDE |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 238) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 3,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.220 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS+ izmenljiva glava, GDE 18V‑16, uložak |
Na raspolaganju
43.294,90 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
47.414,40 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (XL‑BOXX) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
88.702,90 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5,5 Ah ProCore + GAL 1880CV + XL-BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog