Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 45 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GBH Modeli: Elektro-pneumatski čekić za bušenje sa SDS prihvatom (SDS plus/SDS max) za bušenje i štemovanje betona i tvrdih materijala.
GDE Modeli (integrisani usisivači prašine za GBH): Dodaci koji se montiraju direktno na GBH čekiće i hvataju prašinu na mestu bušenja
Na raspolaganju
73.906,80 RSD| Model | GSH 18V-5 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Energija udarca [J] | 8,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 3.050 min⁻¹ |
| Držač alata | SDS‑max |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | XL‑BOXX |
Nema na lageru
23.139,60 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Nema na lageru
46.442,00 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Nema na lageru
34.833,70 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
50.686,90 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
42.078,30 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
33.787,60 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
44.878,90 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×5.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
57.934,80 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | ONE CHUCK stezna glava |
Na raspolaganju
19.925,40 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
23.092,30 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 136) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, uložak |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog