Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 18 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GCG Model: Bosch Professional akumulatorski pištolji za zaptivanje/lepkove projektovani za precizno doziranje različitih masa uz kontrolu protoka i zaštitu od kapanja.
GAS Modeli: Bosch Professional akumulatorski usisivači za mokro/suvo čišćenje i ekstrakciju prašine (klase L/M) u 12V i 18V sistemu, optimizovani za mobilnost, snagu i čistu radnu zonu.
GLI Modeli: Bosch Professional akumulatorske radne lampe/reflektori za pouzdano osvetljenje gradilišta i servisa, bez kablova.
GLA Model: Bosch Professional hibridne radne lampe za širokougaono osvetljenje (180°/360°) koje mogu da rade i na 18 V bateriju i na mrežno napajanje.
Na raspolaganju
41.638,30 RSD| Model | GLA 18VH-7500 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 7.500 lm |
| Broj nivoa osvetljenosti | 3 |
| Izbor pravca svetlosti | 180° / 360° |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| USB-C port | Da (USB-C punjenje uređaja) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodaci | Uputstvo; hladni kraj kabla uređaja (AC kabl) |
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Nema na lageru
| Model | GBL 18V-750 |
|---|---|
| Tip alata | Akumulatorski duvač lišća |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Konfiguracija akumulatora | Bez baterije (solo) |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Maks. brzina vazduha | 198 km/h |
| Maks. protok vazduha | 780 m³/h |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,8 kg |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
Na raspolaganju
12.210,00 RSD| Model | GAS 12V |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,7 kg |
| Zapremina | Posuda 0,35 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 15 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 45 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Kompaktan ručni 12 V; L-BOXX 102 kompat. |
Na raspolaganju
12.210,00 RSD| Model | GAS 18V-1 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,3 kg |
| Zapremina | Posuda 0,7 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 10 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 60 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | 3 rotaciona protoka; brzo pražnjenje posude; 7 min/Ah |
Na raspolaganju
21.598,50 RSD| Model | GAS 18V-10 L |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,7 kg |
| Zapremina | Rezervoar 10 l bruto / 6 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 34 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 115 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Rotacioni protok vazduha; Click & Clean kompat |
Na raspolaganju
62.302,90 RSD| Model | GAS 18V-12 MC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 7,0 kg |
| Zapremina | Rezervoar 12 l bruto / 8 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 30 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 170 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | BITURBO Brushless; SFC poluautomatsko čišćenje filtera; Auto-start tag |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-6 LS |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,2 kg |
| Zapremina | Posuda 6 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 24 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 90 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Posuda 6 l; mobilno čišćenje bez kabla |
Na raspolaganju
42.161,90 RSD| Model | GCG 18V-600 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sila pritiskanja | 3,5 kN |
| Kapacitet ( kartuša / jastučića ) | 310/400 ml (kartuša); 400/600 ml (jastučića) |
| Regulacija brzine | 9 brzina + varijabilni okidač |
| Funkcije | Auto-reverse (anti-drip) |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,2 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
| Model | GLI 18V-1500 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.500 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
11.392,70 RSD| Model | GLI 18V-800 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 800 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,5 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
15.983,00 RSD| Model | GLI 18V-1900 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.900 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,6 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog