Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–18 od 18 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
29.272,10 RSD| Model | GLI 18V-4000 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 4.000 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,0 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
13.726,90 RSD| Model | GLI 18V-1200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.200 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
20.563,40 RSD| Model | GLI 18V-2200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 2.200 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,9 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
9.979,20 RSD| Model | GLI 12V-330 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 330 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,3 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
8.201,60 RSD| Model | GLI 18V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 300 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,3 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
7.285,30 RSD| Model | GLI 12V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 300 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,15 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog