Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 7 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
100.152,80 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 187-LI (SDS-plus čekić bušilica) + GWS 18V-10 (ugaona brusilica Ø125) + GSR 18V-50 (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | XL‑BOXX |
Nema na lageru
93.305,30 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 18V-26 (SDS-plus čekić bušilica) + GDX 18V-200 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GWS 18V-10 (ugaona brusilica Ø125) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
147.244,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-110 C (bušilica-odvrtač) + GKS 18V-68 GC (kružna testera) + GSA 18V-28 (sabljasta/univerzalna testera) |
| Konfiguracija akumulatora | 1 × ProCORE18V 4,0 Ah + 2 × ProCORE18V 5,5 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | 2 × L-BOXX 238 + 1 × L-BOXX 136 |
Na raspolaganju
73.879,30 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-45 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) + GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 3 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
52.784,60 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 + GDR 18V-215 |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
Na raspolaganju
82.366,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 (bušilica-odvrtač) + GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GBH 185-LI (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 3 × 5,0 Ah (18 V) |
| Punjač | GAL 12V/18V-80 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
67.899,70 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica Ø125) + GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog