Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–17 od 17 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GSB 21-2 RCT |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.300 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–900 / 3000 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–15.300 / 51.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 24 / 16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 16 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 / 25 mm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna glava |
Na raspolaganju
| Model | GSB 24-2 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.100 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–900 / 3000 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–15.300 / 51.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 24 / 16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 16 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 / 25 mm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna glava |
Na raspolaganju
| Model | GSB 24-2 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.100 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–900 / 3000 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–15.300 / 51.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 24 / 16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 16 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 / 25 mm |
| Dodaci | + set: 7× burgije za drvo; set kruna testere |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog