Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
16.894,90 RSD| Model | GSB 180‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
25.870,90 RSD| Model | GSR 18V‑90 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
35.702,70 RSD| Model | GST 18V-155 BC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
63.688,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 6.0 Ah + punjač 8 A (36 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 36 V |
| Kapacitet [Ah] | 6.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 3680 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Nema na lageru
31.678,90 RSD| Model | GSB 18V‑21 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑Case Pick & Click + 63-delti set pribora |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–480 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
28.405,30 RSD| Model | GSR 18V‑90 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 (1/1 uložak) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
65.437,90 RSD| Model | GST 18V-155 BC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
26.398,90 RSD| Opis paketa | Set 3× 4.0 Ah + punjač 8 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 3 |
| Serija | ProCORE |
| Model punjača | GAL 1880 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Nema na lageru
38.176,60 RSD| Model | GSB 18V‑21 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑Case Pick & Click + 82-delti set pribora |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–480 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
46.462,90 RSD| Model | GSR 18V‑90 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
40.126,90 RSD| Opis paketa | Set 3× 5.0 Ah + punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 3 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 18V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Nema na lageru
35.902,90 RSD| Model | GSB 18V‑EC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–600 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog