Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
23.758,90 RSD| Model | GSB 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
31.678,90 RSD| Model | GSR 18V‑110 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Dodatna drška |
Na raspolaganju
21.118,90 RSD| Model | GSB 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
22.174,90 RSD| Model | GSR 12V‑15 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (B) |
Na raspolaganju
36.958,90 RSD| Model | GSB 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 2.0 Ah + 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
22.174,90 RSD| Model | GSR 12V‑15 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) |
Na raspolaganju
44.350,90 RSD| Model | GSB 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
15.367,00 RSD| Model | GSR 120‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Set 23 bitova |
Na raspolaganju
16.578,10 RSD| Model | GSB 120‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–400 / 0–1.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
16.419,70 RSD| Model | GSR 12V‑35 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
16.671,60 RSD| Model | GSB 120‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer + 23-delni set bitova |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–400 / 0–1.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
33.262,90 RSD| Model | GSR 12V‑35 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog