Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
2.342,14 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC RIP 8 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
3.354,58 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-5 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
4.266,91 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
687,34 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F15H5 |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
844,25 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H7 |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
1.513,33 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H15 |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
764,49 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H7Z |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
1.203,84 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H15Z |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
893,85 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H7 |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
1.522,86 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H15 |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
681,27 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H7Z |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
1.226,65 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H15Z |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog