Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,5 |
| Presek [mm2] | 21,6 |
| In na 90 C [A] | 172 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,9 |
| Presek [mm2] | 43,2 |
| In na 90 C [A] | 257 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X13X0,5 |
| Masa [Kg] | 1,41 |
| Presek [mm2] | 65 |
| In na 90 C [A] | 337 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 4xX15,5X0,8 |
| Masa [Kg] | 1,1 |
| Presek [mm2] | 49,6 |
| In na 90 C [A] | 295 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X15,5X0,8 |
| Masa [Kg] | 1,6 |
| Presek [mm2] | 74,4 |
| In na 90 C [A] | 371 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3X20X1 |
| Masa [Kg] | 1,3 |
| Presek [mm2] | 60 |
| In na 90 C [A] | 342 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 4X20X1 |
| Masa [Kg] | 1,74 |
| Presek [mm2] | 80 |
| In na 90 C [A] | 402 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X20X1 |
| Masa [Kg] | 2,47 |
| Presek [mm2] | 120 |
| In na 90 C [A] | 506 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog