Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X20X1 |
| Masa [Kg] | 3,94 |
| Presek [mm2] | 200 |
| In na 90 C [A] | 687 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 4X24X1 |
| Masa [Kg] | 2 |
| Presek [mm2] | 96 |
| In na 90 C [A] | 460 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X24X1 |
| Masa [Kg] | 2,9 |
| Presek [mm2] | 144 |
| In na 90 C [A] | 578 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X24X1 |
| Masa [Kg] | 3,82 |
| Presek [mm2] | 192 |
| In na 90 C [A] | 683 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3X32X1 |
| Masa [Kg] | 2,1 |
| Presek [mm2] | 96 |
| In na 90 C [A] | 489 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 5X32X1 |
| Masa [Kg] | 3,3 |
| Presek [mm2] | 160 |
| In na 90 C [A] | 646 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X32X1 |
| Masa [Kg] | 3,9 |
| Presek [mm2] | 192 |
| In na 90 C [A] | 715 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X32X1 |
| Masa [Kg] | 5,05 |
| Presek [mm2] | 256 |
| In na 90 C [A] | 841 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X40X1 |
| Masa [Kg] | 7,72 |
| Presek [mm2] | 400 |
| In na 90 C [A] | 1123 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3x50X1 |
| Masa [Kg] | 3,3 |
| Presek [mm2] | 150 |
| In na 90 C [A] | 698 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X50X1 |
| Masa [Kg] | 6 |
| Presek [mm2] | 300 |
| In na 90 C [A] | 1006 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X50X1 |
| Masa [Kg] | 7,8 |
| Presek [mm2] | 400 |
| In na 90 C [A] | 1173 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog