Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 37–48 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X50X1 |
| Masa [Kg] | 9,61 |
| Presek [mm2] | 500 |
| In na 90 C [A] | 1323 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X80X1 |
| Masa [Kg] | 12,4 |
| Presek [mm2] | 640 |
| In na 90 C [A] | 1682 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X80X1 |
| Masa [Kg] | 15,3 |
| Presek [mm2] | 800 |
| In na 90 C [A] | 1881 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X100X1 |
| Masa [Kg] | 19,1 |
| Presek [mm2] | 1000 |
| In na 90 C [A] | 2227 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN ST 45PM6 |
| Završna obrada | El. galv |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN STC 30-6 |
| Završna obrada | El. galv |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN STC 50-6 |
| Završna obrada | El. galv |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 12×8 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 9×19 |
| Pakovanje | 50 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog