Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
381,38 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 25M6 |
| Visina H [mm] | 25mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 17mm |
| Navoj [M] | M6 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
679,55 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 30M8 |
| Visina H [mm] | 30mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 26mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
953,57 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 40M8 |
| Visina H [mm] | 40mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 28mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
1.299,31 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 50M8 |
| Visina H [mm] | 50mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 29mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
1.633,65 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 60M10 |
| Visina H [mm] | 60mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 42mm |
| Navoj [M] | M10 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.422,07 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 80M12 |
| Visina H [mm] | 80mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
4.315,63 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 100M12 |
| Visina H [mm] | 100mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.100,99 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 1/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.032,44 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 1/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
3.641,91 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 2/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.872,76 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 2/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.778,96 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 3/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷3 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog