Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 73–81 od 81 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 3/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷3 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10 |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 13-6-20 |
| Dužina | 215mm |
| Broj izvoda | 20 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP PR2000 |
| Pakovanje | 2 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog