Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 106 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
1.018,22 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 32mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
1.303,31 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 45,9mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
1.606,70 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
1.338,22 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 35 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Plava |
Na raspolaganju
1.225,88 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 35 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
2.157,10 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 35 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Žuto-zelena |
Na raspolaganju
2.679,69 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 50 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
2.919,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 50 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Plava |
Na raspolaganju
4.755,39 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 50 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Žuto-zelena |
Na raspolaganju
4.647,94 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 95 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Plava |
Na raspolaganju
4.465,60 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 95 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
6.459,90 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Serija | 285 |
| Nominalni presek [mm2] | 95 mm² |
| Broj polova | 1-1 |
| Boja | Žuto-zelena |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog