Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 14 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 15 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 90 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 10 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 80 mm |
| Ukupna dužina | 120 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 11 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 89 mm |
| Ukupna dužina | 142 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 3 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 33 mm |
| Ukupna dužina | 61 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 4 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 43 mm |
| Ukupna dužina | 75 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 57 mm |
| Ukupna dužina | 93 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 100 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 9 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 80 mm |
| Ukupna dužina | 120 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 3 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 4 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 16 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog