Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 4 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
19.789,00 RSD| Model | GBH 240 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑plus |
| Napon/Snaga [V/W] | 790 W |
| Energija udarca [J] | 2,7 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.200 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 4-24 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 16-68 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, graničnik 210 mm |
Na raspolaganju
92.480,30 RSD| Model | GBH 5-40 DCE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.150 W |
| Energija udarca [J] | 8,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.500–2.980 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-40 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 40-90 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, tuba sa mazivom, krpa |
Na raspolaganju
88.387,20 RSD| Model | GBH 6-42 C |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.300 W |
| Energija udarca [J] | 9,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 3.050–3.150 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-42 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 100 mm |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
117.214,90 RSD| Model | GBH 8-45 DV |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.500 W |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.475–2.700 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-45 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 125 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, tuba sa mazivom, krpa |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog