Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 3 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
74.933,10 RSD| Model | GSH 5 CE |
|---|---|
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.150 W |
| Energija udarca [J] | 8,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.510–2.870 min⁻¹ |
| Pakovanje | Profi kofer |
| Dodaci | Špic dleto 400 mm, tuba sa mazivom, dodatna drška, krpa |
Na raspolaganju
85.528,30 RSD| Model | GSH 11 E |
|---|---|
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.500 W |
| Energija udarca [J] | 16,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 900–1.890 min⁻¹ |
| Pakovanje | Profi kofer |
| Dodaci | Pljosnato dleto 400 mm, tuba sa mazivom, dodatna drška, krpa |
Na raspolaganju
259.246,90 RSD| Model | GSH 27 VC |
|---|---|
| Držač alata | HEX 28 mm |
| Napon/Snaga [V/W] | 2.000 W |
| Energija udarca [J] | 62 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.000 min⁻¹ |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog