Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 109–120 od 309 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
22.060,02 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3x50X1 |
| Masa [Kg] | 3,3 |
| Presek [mm2] | 150 |
| In na 90 C [A] | 698 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
43.943,14 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X50X1 |
| Masa [Kg] | 6 |
| Presek [mm2] | 300 |
| In na 90 C [A] | 1006 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
57.247,94 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X50X1 |
| Masa [Kg] | 7,8 |
| Presek [mm2] | 400 |
| In na 90 C [A] | 1173 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
60.311,27 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X50X1 |
| Masa [Kg] | 9,61 |
| Presek [mm2] | 500 |
| In na 90 C [A] | 1323 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
77.295,43 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X80X1 |
| Masa [Kg] | 12,4 |
| Presek [mm2] | 640 |
| In na 90 C [A] | 1682 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
96.505,39 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X80X1 |
| Masa [Kg] | 15,3 |
| Presek [mm2] | 800 |
| In na 90 C [A] | 1881 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
119.092,04 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X100X1 |
| Masa [Kg] | 19,1 |
| Presek [mm2] | 1000 |
| In na 90 C [A] | 2227 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2001 – 1.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2002 – 2.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2004 – 4 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2006 – 6 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2010 – 10 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 2-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog