Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 289–300 od 309 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
16.424,43 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5345 |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
2.106,46 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 9×6 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 113 |
| Navoj [M] | M4 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.192,93 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 12×8 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 116 |
| Navoj [M] | M5 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
1.687,41 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 13-6-20 |
| Dužina | 215mm |
| Broj izvoda | 20 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.890,12 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 2×24 |
| Dužina | 230mm |
| Broj izvoda | 2X24 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
4.531,86 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP PR2000 |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
49,81 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
62,24 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
99,50 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 5 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
92,95 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 60 komada |
Na raspolaganju
111,72 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 30 komada |
Na raspolaganju
186,56 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 5 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 15 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog