Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 2 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GLM 25-23 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 25,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 2,0 mm |
| Merne jedinice | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
Na raspolaganju
| Model | GLM 40 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 40,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 1,5 mm |
| Merne jedinice | m/cm, ft/inch |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog