Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 4 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Materijal testere | BI-METAL (BIM) |
|---|---|
| Širina [mm] | 19 mm |
| Debljina [mm] | 0,9 mm |
Na raspolaganju
| Materijal testere | CARBIDE (CT) |
|---|---|
| Širina [mm] | 25 mm |
| Debljina [mm] | 1,1 mm |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 300 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 6-8 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog