Prikaz 1–12 od 27 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
Sortiraj po brendu
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Prodavnica
Alfa Electric HT serija – AE-HT25-HT150
Na raspolaganju
7.354,71 RSD
SKU:
AE-HT25
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 25W |
| MAX Struja [A] | 2,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40 |
| Priključenje kabal/terminal | Kabal |
Alfa Electric HT serija – AE-HT25-HT150
Na raspolaganju
7.880,02 RSD
SKU:
AE-HT50
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 50W |
| MAX Struja [A] | 3,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40 |
| Priključenje kabal/terminal | Kabal |
Alfa Electric HT serija – AE-HT25-HT150
Na raspolaganju
11.553,41 RSD
SKU:
AE-HT75
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 75W |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 140 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Alfa Electric HT serija – AE-HT25-HT150
Na raspolaganju
12.078,77 RSD
SKU:
AE-HT100
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 100W |
| MAX Struja [A] | 5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 40 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Alfa Electric HT serija – AE-HT25-HT150
Na raspolaganju
15.934,49 RSD
SKU:
AE-HT150
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 150W |
| MAX Struja [A] | 9,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 220 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Alfa Electric LL4 serija – AE-LL44W-49W
Na raspolaganju
4.733,85 RSD
SKU:
AE-LL44W
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 4W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 277mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Alfa Electric LL4 serija – AE-LL44W-49W
Na raspolaganju
5.267,13 RSD
SKU:
AE-LL49W
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 9W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 538mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
Na raspolaganju
2.783,55 RSD
SKU:
AE-ATV1000
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
Na raspolaganju
3.298,91 RSD
SKU:
AE-ATV2000
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
Na raspolaganju
5.158,70 RSD
SKU:
AE-ATV3000
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
Na raspolaganju
5.168,05 RSD
SKU:
AE-ATV4000
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 227 x 224 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
Na raspolaganju
6.378,90 RSD
SKU:
AE-ATV5000
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 293 x 291 |

