Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 1 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | MB101S30 + BROZET08 + BET08201 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 1 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | Prazna kutija (bez glava) |
Na raspolaganju
2.389,59 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 8 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
3.358,38 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 8 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-70) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
5.846,51 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (35-120 ) 2x (6-35) 5x (2,5-16) 4x (2,5-10) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 250 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
6.390,34 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (6-16) 6x (2,5 -16) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 400 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
6.662,28 RSD| Broj polova | 1 |
|---|---|
| Priključne tačke | Sabirnica |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 25x9mm 2x (6-35) 5x (2,5-16) 4x (2,5-10) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 500 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.227,08 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (6-16) 2x (2.5-16) 4x (2.5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 80 A |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog