Prikaz 1–12 od 48 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
Sortiraj po brendu
Boja
Dužina
Širina
- 0,34mm0,34mm 1
- 0,5mm0,5mm 1
- 0,75mm0,75mm 1
- 1mm1mm 1
- 1,5mm1,5mm 1
- 2 x 0,34mm2 x 0,34mm 1
- 2 x 0,5mm2 x 0,5mm 1
- 2 x 1mm2 x 1mm 1
- 2 x 0,75mm2 x 0,75mm 1
- 2 x 1,5mm2 x 1,5mm 1
- 2 x 2,5mm2 x 2,5mm 1
- 2 x 10mm2 x 10mm 1
- 2 x 16mm2 x 16mm 1
- 2,5mm2,5mm 1
- 4mm4mm 1
- 6mm6mm 1
- 2 x 4mm2 x 4mm 1
- 2 x 6mm2 x 6mm 1
- 10mm10mm 1
- 16mm16mm 1
- 25mm25mm 1
- 35mm35mm 1
- 50mm50mm 1
- 70mm70mm 1
- 95mm95mm 1
- 120mm120mm 1
- 150mm150mm 1
Pakovanje
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Prodavnica
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
2,05 RSD
SKU:
EN-E208
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,34mm |
| Dužina | 6mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Tirkiz |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Nema na lageru
1,41 RSD
SKU:
EN-E310
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,5mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Bela |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Nema na lageru
1,41 RSD
SKU:
EN-E315
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,75mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
1,41 RSD
SKU:
EN-E320
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
1,41 RSD
SKU:
EN-E330
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1,5mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crna |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
1,66 RSD
SKU:
EN-E340
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
2,68 RSD
SKU:
EN-E345
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 4mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
11,00 RSD
SKU:
EN-E350
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 6mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
11,00 RSD
SKU:
EN-E355
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 10mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
7,79 RSD
SKU:
EN-E360
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 16mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
14,05 RSD
SKU:
EN-E365
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 25mm |
| Dužina | 16mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 50 komada |
Hilzne ENGESER – EN-E208-Z360
Na raspolaganju
11,00 RSD
SKU:
EN-E370
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 35mm |
| Dužina | 16mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 50 komada |

