Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 2 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | CP200EE + B100C |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 2 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | Prazna kutija (bez glava) |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 2 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | Prazna kutija (bez glava) |
Na raspolaganju
1.692,93 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 17 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (6-16) 15x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 40 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.415,90 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
2.000,72 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 7x (2,5-6) 6x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.594,18 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.975,30 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 7x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
2.110,28 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog