Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
2.703,80 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 7x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
3.810,30 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
8.164,98 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-50) 3x (10-35) 7x (2,5-16) 1x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
7.406,30 RSD| Broj gazišta | 5 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Ne |
Na raspolaganju
7.406,30 RSD| Broj gazišta | 5 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Da |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 6 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | 2×DK + DY + DS + DM + DB |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 5 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | DK + DY + DS + DM + DB |
Na raspolaganju
8.692,20 RSD| Broj gazišta | 6 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Ne |
Na raspolaganju
8.692,20 RSD| Broj gazišta | 6 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Da |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 6 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | CP200E + 2×CP102DHOY + MBSD024K + CP101AA20 |
Na raspolaganju
9.963,80 RSD| Broj gazišta | 7 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Ne |
Na raspolaganju
9.963,80 RSD| Broj gazišta | 7 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Da |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog