Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 85–96 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
5.168,05 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 227 x 224 |
Na raspolaganju
6.378,90 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 293 x 291 |
Na raspolaganju
11.095,70 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 26 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Na raspolaganju
15.390,10 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 58 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Na raspolaganju
16.434,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 115 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |
Na raspolaganju
19.019,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 125 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 224 x 224 |
Na raspolaganju
21.976,90 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 225 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 225 x 224 |
Na raspolaganju
29.337,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 410 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 226 x 224 |
Na raspolaganju
33.528,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 550 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 291 x 291 |
Na raspolaganju
11.128,54 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 26 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 24 DC |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Na raspolaganju
15.390,10 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 58 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 24 DC |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Na raspolaganju
17.264,50 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 115 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 24 DC |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog